EKİBİMİZ HAKKINDA

Yorum Yeminli Mali Müşavirlik uzman kadrosuyla size daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlar. Aşağıda ekibimizi görebilir, dilerseniz açık pozisyonlarımıza başvurabilirsiniz.

Ekibimize Katıl Açık Pozisyonlar
Naci Yüksel Yönetim Kurulu Başkanı
YMM
Sorumlu Ortak Baş Denetçi
Naci Yüksel
Yönetim Kurulu Başkanı
YMM
Sorumlu Ortak Baş Denetçi
Sebahattin Ağkoç YMM
Sorumlu Ortak
Baş Denetçi
Sebahattin Ağkoç
YMM
Sorumlu Ortak
Baş Denetçi
Celal Şen YMM
Bağımsız Denetçi
Ortak
Celal Şen
YMM
Bağımsız Denetçi
Ortak
Uğur Yüksel SMMM
Bağımsız Denetim
Uğur Yüksel
SMMM
Bağımsız Denetim

Uğur Yüksel

Vergi Müdürü

1972 Yılında Kayseri’de doğdu.

Erciyes Üniversitesi İkitsadi ve İdari Bilimler -İşletme Bölümünden mezun oldu.

1996 Nisan ayında Yorum YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. de çalışmaya başladı. 

1999 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik belgesini, 2010 Yılında SPK,  2013 yılında da KGK tarafından verilen bağımsız denetçi lisanslarını aldı. 

Halen Yorum YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. bünyesinde denetim müdürü olarak görevine devam etmektedir.

 

uguryuksel@yorumymm.com

Osman Okur YMM
Bağımsız Denetçi
Ortak
Osman Okur
YMM
Bağımsız Denetçi
Ortak

1964 yılında Ankara’da doğan Osman Okur ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da  tamamladıktan sonra, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’ nden 1986 yılında mezun olmuştur.

Üniversite eğitiminin ardından, Maliye Bakanlığı’nda Stajyer Gelirler Kontrolörü unvanı ile 1987 yılında denetim elemanlığı mesleğine başlamış, yetki ve yeterlik sınavlarının ardından, önce Gelirler Kontrolörü, daha sonra Gelirler Başkontrolörü olarak atanmıştır.

Görevi sırasında Almanya Federal Cumhuriyeti ile birlikte yürütülen “Bilgisayar Destekli Denetim Projesi” ‘nde görev almış, ayrıca Gelirler Kontrolörleri için düzenlenen bilgisayar programları eğitimlerinde ise eğitici olarak görev yapmıştır.

Maliye Bakanlığı’ndaki görevinden 1998 yılında ayrılan Osman Okur, aynı yıl uluslar arası bir denetim şirketinde Yeminli Mali Müşavir unvanıyla meslek hayatına devam etmiş, şirket ortaklığından ayrıldığı 2000 yılından 2014 yılı sonuna kadar ise kendi ekibiyle birlikte mesleki çalışmalarını sürdürmüştür.

Bu çalışmalar sırasında çok sayıda toplantı, panel ve seminerlere katılarak sertifikalar almış, mesleki dergilerde makaleleri yayımlanmıştır.

2012 yılında iki meslektaşıyla birlikte, üç gün süren “Türkiye Finansal Raporlama Standartları Eğitimi” programını düzenlemiştir.

Yeminli Mali Müşavir Osman Okur 2013 yılında Kamu Gözetimi Kurumu tarafından Bağımsız Denetçi olarak yetkilendirilmiştir.

2015 yılından itibaren YORUM Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’ de şirketi ortağı olarak mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

İyi derecede ingilizce bilen Osman Okur, Gelirler Kontrolörleri Vakfı ile Gelirler Kontrolörleri Derneği’nin üyesi, aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve Greenpeace destekçisidir.

Evli ve 1 kız çocuk babasıdır.

osmanokur@yorumymm.com

Sinan Köksal YMM
Ortak
Sinan Köksal
YMM
Ortak
Aysel Bal SMMM
Denetçi
Aysel Bal
SMMM
Denetçi

1976 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 2001 yılında mezun oldu.
Yorum Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş.’nde denetçi olarak görev yapmaktadır.  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı ile Sermaye Piyasası Kurulu ve Kamu Gözetim Kurumu’ndan alınmış Bağımsız Denetim Lisansı’na sahiptir.
Evli ve iki kız çocuğu sahibidir.

ayselbal@yorumymm.com

Ümit Yılmaz SMMM
Denetçi
Ümit Yılmaz
SMMM
Denetçi

İstanbul'da doğmuş, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü' nden 2011  yılında mezun olmuştur. Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programını 2014 yılında tamamlamıştır.

 

2016 Yılında mesleki yeterlilik sınavını başarı ile vererek mali müşavir olmaya hak kazanmış olup, Yorum Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş' de denetçi olarak görev yapmaktadır.

umityilmaz@yorumymm.com

Erhan Erdoğan KDV İade Sorumlusu
Erhan Erdoğan
KDV İade Sorumlusu

Zonguldak’ta doğmuş, İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Pazarlama ve Reklamcılık bölümünde 2 yıl öğrenim gördükten sonra 2009 da mezun olmuştur. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde öğrenimine devam etmektedir.
Yorum YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.’de denetçi yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

erhan@yorumymm.com

Elif Gün Denetçi Yardımcısı
Elif Gün
Denetçi Yardımcısı

İstanbul'da doğmuş, ilk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında Üniversitenin topluluklarından biri olan Proje Geliştirme ve Girişimcilik Topluluğu üyesi olup, aktif olarak birçok girişimcilik eğitimi ve seminerlere öncülük ederek katkıda bulunmuştur.

​Yorum YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. bünyesine Nisan 2016 yılında katılmıştır. Eğitim geçmişi ve kişisel özellikleri yardımıyla şirkete değer katmayı, uzun vadede ise denetim alanında kendini geliştirerek yükselmeyi hedeflemektedir.

 

yorum@yorumymm.com

 

Doğukan Ünal Denetçi Yardımcısı
Doğukan Ünal
Denetçi Yardımcısı

İstanbul'da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlamıştır. Bu alanda kendini geliştirmeyi hedeflemektedir. Eğitim süreci devam etmektedir. Yorum YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş.'de Denetçi Yardımcısı olarak görev almaktadır. 

 

dunal@yorumymm.com